Obrázek pro radost

Milé děti,

moc se nám po Vás stýská! Školička je bez Vás tááák prázdná a smutná. Nikde nejsou slyšet dětské hlásky, dětský smích....Hračky na Vás netrpělivě čekají, panenky by už potřebovaly pochovat a převléknout, auta stojí jako vojáci zaparkovaná v garáži...

Doufáme, že na sebe dáváte pozor, máte se dobře, pořádně si umýváte ruce a nezlobíte doma rodiče(jen malinko;-) )

Moc Vás prosíme o nakreslení nějakého obrázku, který Vám maminka nebo tatínek vloží do komentáře na facebook nebo nám ho může poslat na e-mail: msvojanova@seznam.cz

Můžete kreslit, malovat, vyrábět, co Vás napadne! Budeme se moc těšit na všechny Vaše obrázky. Doma si je potom schovejte a až bude školka otevřená, uděláme si z nich výstavu. Každý obrázek bude odměněn. Posíláme Vám všem pohlazení a pusinku.Pozdravujte své rodiče a mějte se všichni moc pěkně. Celý kolektiv MŠ Vojanova.

Třída:
Broučci